Drzwi Otwarte 2019 odbyły się 7 kwietnia 2019r. (niedziela) na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii we Wrocławiu. W programie tegorocznej edycji przewidzieliśmy są spotkania z władzami Wydziału, pracownikami naukowymi i administracyjnymi oraz studentami – wszyscy oni opowiadali o studiach na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii oraz odpowiadali na wszelkie pytania.

Po raz kolejny uczestnicy rywalizowali w Grze Wydziałowej. Motywem przewodnim tegorocznej edycji była zagadka kryminalna, która rozpoczęła się podczas symulacji rozprawy sądowej. Gracze zmierzyli się z szeregiem zadań i zagadek, zgłębiając przy tym wiedzę z zakresu prawa, administracji, ekonomii, kryminologii oraz innych atrakcyjnych kierunków i specjalności oferowanych na WPAE. W tym roku gracze mieli wyjątkową okazję wykorzystania wirtualnej rzeczywistości (VR) do rozwiązania zagadki.

Dowiedz się więcej...