Drzwi Otwarte 2019 odbyły się 7 kwietnia 2019r. (niedziela) na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii we Wrocławiu. W programie tegorocznej edycji przewidzieliśmy są spotkania z władzami Wydziału, pracownikami naukowymi i administracyjnymi oraz studentami – wszyscy oni opowiadali o studiach na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii oraz odpowiadali na wszelkie pytania.

Po raz kolejny uczestnicy rywalizowali w Grze Wydziałowej. Motywem przewodnim tegorocznej edycji była zagadka kryminalna, która rozpoczęła się podczas symulacji rozprawy sądowej. Gracze zmierzyli się z szeregiem zadań i zagadek, zgłębiając przy tym wiedzę z zakresu prawa, administracji, ekonomii, kryminologii oraz innych atrakcyjnych kierunków i specjalności oferowanych na WPAE. W tym roku gracze mieli wyjątkową okazję wykorzystania wirtualnej rzeczywistości (VR) do rozwiązania zagadki.

Dowiedz się więcej...

Nasz Wydział ponownie wśród najlepszych w Polsce! Pragniemy poinformować, że Dziennik Gazeta Prawna, Rzeczpospolita i Perspektywy po raz kolejny przeprowadziły ogólnopolskie rankingi Wydziałów Prawa i uczelni wyższych.

Idąc śladem lat poprzednich również i tym razem Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego znalazł się w ścisłej czołówce.

Po raz kolejny nasz Wydział udowodnił, że należy do ścisłego grona uczelni kształcących najlepszych studentów w kraju.

3-letnie studia niestacjonarne I stopnia (licencjackie) w języku polskim na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego

INTERDYSCYPLINARNOŚĆ

Kierunek kryminologia łączy w sobie wiedzę z zakresu prawa, psychologii, socjologii, pedagogiki oraz medycyny. Przez sześć semestrów, obok przedmiotów obligatoryjnych, studenci będa mieli możliwość wyboru przedmiotów opcjonalnych jako uzupełnienia podstawy programowej. Dzięki takiemu zabiegowi każdy będzie mógł sam zadecydować o dyscyplinie, z którą chce związać swoją przyszłość oraz wybrać z wielu możliwości zdobywania wiedzy z danej dyscypliny.

Najlepsza oferta praktyk studenckich na WPAE!

Atrakcyjne umowy, szansa na przetestowane swojej wiedzy w praktyce i zdobycie niezbędnego doświadczenia oraz szeroka perspektywa współpracy- poznaj najnowsze szanse praktyk i staży na naszym Wydziale!