Nasz Wydział ponownie wśród najlepszych w Polsce! Pragniemy poinformować, że Dziennik Gazeta Prawna, Rzeczpospolita i Perspektywy po raz kolejny przeprowadziły ogólnopolskie rankingi Wydziałów Prawa i uczelni wyższych.

Idąc śladem lat poprzednich również i tym razem Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego znalazł się w ścisłej czołówce, zajmując w tegorocznych rankingach miejsca na podium. Po raz kolejny nasz Wydział udowodnił, że należy do ścisłego grona uczelni kształcących najlepszych studentów w kraju.

REKORD FREKWENCJI!

Podczas tegorocznej edycji pobiliśmy rekord - ze szkół średnich przybyło do nas blisko 350 uczestników Drzwi Otwartych! Odwiedzili nas uczniowie nie tylko wrocławskich liceów - gościliśmy osoby z Łodzi, Katowic czy Poznania. Wszyscy uczestniczyli w symulacji rozprawy sądowej, otwierającej Grę Wydziałową. Z zagadkami zmagało się 56 grup, a członkowie zwycięskiej drużyny otrzymali nagrody w postaci tabletów. Nie zabrakło też upominków dla drużyn zajmujących na podium drugie i trzecie miejsce.

Wydarzenie miało na celu przybliżenie uczniom i studentom struktury oraz oferty dydaktycznej Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście, a wspomnienia zostaną z Wami na długo.

Widzimy się za rok w jeszcze większym gronie!

Zobacz podsumowanie na: http://drzwiotwarte.wpae.uni.wroc.pl

3-letnie studia niestacjonarne I stopnia (licencjackie) w języku polskim na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego

INTERDYSCYPLINARNOŚĆ

Kierunek kryminologia łączy w sobie wiedzę z zakresu prawa, psychologii, socjologii, pedagogiki oraz medycyny. Przez sześć semestrów, obok przedmiotów obligatoryjnych, studenci będa mieli możliwość wyboru przedmiotów opcjonalnych jako uzupełnienia podstawy programowej. Dzięki takiemu zabiegowi każdy będzie mógł sam zadecydować o dyscyplinie, z którą chce związać swoją przyszłość oraz wybrać z wielu możliwości zdobywania wiedzy z danej dyscypliny.

Najlepsza oferta praktyk studenckich na WPAE!

Atrakcyjne umowy, szansa na przetestowane swojej wiedzy w praktyce i zdobycie niezbędnego doświadczenia oraz szeroka perspektywa współpracy- poznaj najnowsze szanse praktyk i staży na naszym Wydziale!